Artykuły higieniczne dla firm sprzątających – co wchodzi w ich skład?

wózek ze środkami czystości

Artykuły higieniczne to podstawowe produkty, które profesjonalne firmy sprzątające wykorzystują podczas realizacji zleceń. Są one wyposażone w różnego rodzaju produkty, które w przypadku tłustych i uciążliwych zabrudzeń muszą wykazywać się dużą wytrzymałością i wysoką chłonnością. Istotnym elementem ich wyposażenia są też artykuły higieniczne, które mogą być używane razem z rozpuszczalnikami i różnymi detergentami. Do najczęściej wykorzystywanych produktów do czyszczenia zalicza się m.in.: ręczniki papierowe i ręczniki ZZ, czyściwa, chusteczki higieniczne oraz papier jumbo charakteryzujący się wydajnością.

Jakie artykuły higieniczne z celulozy wykorzystują profesjonalne firmy?

Profesjonalne firmy sprzątające zajmują się nie tylko sprzątaniem gospodarstw domowych i biur, ale też restauracji, zakładów mechanicznych, przychodni, szpitali, magazynów oraz innych miejsc, w których powstają trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Z tego powodu muszą stosować wysokiej jakości artykuły higieniczne, dlatego często sięgają po produkty z celulozy, które wykorzystywane są zarówno do mycia i osuszania, jak i do wycierania powierzchni z różnych materiałów. Wyróżniają się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale też higroskopijnością. Najczęściej stosowane artykuły celulozowe to czyściwa przemysłowe, ręczniki, ścierki gąbczaste oraz zmywaki.

Jakie produkty stanowią podstawowe wyposażenie firm sprzątających?

Do efektywnego sprzątania niezbędne są nie tylko artykuły higieniczne wykonane z papieru bądź celulozy, ale też inne akcesoria. Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem potrzebują też materiałów eksploatacyjnych, takich jak: opakowania foliowe, nitrylowe i gumowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Do niektórych zabrudzeń ręcznik papierowy może okazać się niewystarczający. Wtedy warto sięgnąć po ścierki z mikrofibry oraz stalowe druciaki.

Warto przeczytać

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl