Jak zaoszczędzić na kupnie artykułów higienicznych?

kupno papieru toaletowego

Zakup artykułów higienicznych w dużej ilości, pozwala na uzyskanie atrakcyjnej ceny hurtowej. Jednorazowy zakup wiąże się też zazwyczaj z niższą ceną za transport produktów i jest dobrym rozwiązaniem, w szczególności w warunkach rosnącej inflacji. Aby zyskać oszczędności związane z zakupem tego typu artykułów, warto na bieżąco analizować zapotrzebowanie firmy, czy placówki oraz przygotowywać długoterminowe prognozy zużycia.

Jak zaoszczędzić kupując papier toaletowy?

Jeden z podstawowych produktów, na którym można zaoszczędzić przez odpowiedni dobór towaru jest papier toaletowy. Najczęściej sprzedawany jest w opakowaniach, w których znajduje się 4 lub 8 rolek. Nie jest to jednak ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ aby zaoszczędzić, firma powinna zdecydować się na zakup dużych paczek. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest liczba listków w rolce. Oceniając jedynie wzrokiem dwa podobne produkty, może wydawać się, że porównywane rolki są takie same, jednak może być to złudzenie. Zawsze należy porównać informacje o długości papieru. Jednorazowe, duże zakupy pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych rabatów handlowych na artykuły higieniczne, a także dają pewność, że papieru nie zabranie, co jest bardzo istotne w miejscach, w których codziennie znajdują się tysiące osób, np. galerie handlowe i szpitale.

Jakie artykuły higieniczne są ekonomiczne?

Świetnym produktem, który może być wykorzystywany zarówno do czyszczenia mocnych zabrudzeń, takich jak smary i oleje, ale też do mycia szyb i różnego rodzaju powierzchni są czyściwa przemysłowe. Najlepiej wybrać te w dużej roli, wykonane z celulozy, które produkuje np. firma Celtex. Podstawowym produktem, który powinien znaleźć się w miejscach takich jak szpitale, gabinety kosmetyczne i stanowi bardzo ważne wyposażenie firm sprzątających jest papier toaletowy Jumbo. Jest to rolka o dużych gabarytach, charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. Tego typu produkty oferuje m.in. firma Grite, Papernet i Hanke Tissue.

Warto przeczytać

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl