Rozwiązania dla wymagających. Linia produktów Dry Tech marki Papernet

higieniczne artykuły papierowe

Czyściwa przemysłowe to produkty wykorzystywane w większości gałęzi przemysłu. Dzielą się na pylące, które dobrze radzą sobie m.in. ze smarami oraz na niskopylące, polecane np. do czyszczenia szyb. Jedną z najciekawszych propozycji artykułów do sprzątania są produkty marki Papernet z linii Dry Tech, które przeznaczone są do różnego rodzaju powierzchni w gospodarstwach domowych, warsztatach, lokalach gastronomicznych i budynkach użyteczności publicznej. Wyróżnia je idealne połączenie chłonności i wytrzymałości, dlatego mogą być stosowane do usuwania uporczywych zabrudzeń. Dzięki temu, że są niskopylne można wykorzystywać je m.in. do autodetailingu, montażu folii ochronnych i architektonicznych oraz w branży HoReCa oraz Wellness&Spa. Artykuły papierowe, czyściwa i ręczniki Papernet są produkowane z czystej celulozy.

Czym wyróżnia się linia produktów Dry Tech?

Dzięki zastosowaniu technologii Dry Tech marki Papernet, ręczniki mają aż dwukrotnie większą chłonność, przy tej samej gramaturze, co tradycyjne produkty z bibuły. Produkty z linii są chłonne, wytrzymałe jak włóknina i wydajne, dlatego charakteryzują się oszczędnością. Dogłębnie czyszczą nawet tłuste, trudne do usunięcia zabrudzenia. Jednocześnie są niskopylące i miękkie, dlatego czyściwa świetnie sprawdzają się do polerowania delikatnych powierzchni i można wykorzystywać je w laboratoriach i lakierniach.

Jakie produkty należą do linii Dry tech?

W linii Dry Tech znajdują się różne rodzaje czyściw przemysłowych w roli. Mają atest do kontaktu z żywnością, dlatego można stosować je w kuchni i lokalach gastronomicznych. W ofercie występują produkty dwuwarstwowe i jednowarstwowe z micro gofrowaniem. Dostępne są w rolach o długości 152 m, 180 m, 266 m i 360 m. Czyściwa Dry Tech otrzymały oznakowanie UE Ecolabel, co oznacza, że ich stosowanie zapewnia mniejszy, negatywny wpływ na środowisko naturalne niż jest to w przypadku wykorzystywania standardowych produktów. Papernet oferuje również ręczniki składane ZZ, V, W i ręczniki typu Autocut.

Warto przeczytać

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl