Papernet

Grupa Sofidel

Papernet - sustainable hygiene

Papernet jest marką Grupy Sofidel, stworzoną i dedykowaną dla rynku instytucjonalnego.

Grupa Sofidel została założona w 1966 roku i jest dziś jednym z wiodących na świecie producentów rozwiązań higienicznych. W ich zakres wchodzą papier toaletowy, ręczniki papierowe,czyściwa przemysłowe, podkłady medyczne i chusteczki kosmetyczne. Produkty firmy Sofidel wytwarzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii w celu ochrony zasobów i poszanowania ekosystemów naturalnych.

Papernet wybiera innowację, zrównoważony rozwój i zwracanie szczególnej uwagi na wszystkie potrzeby konsumenta jako wartości strategiczne w celu uzyskania profesjonalnego produktu o znacznej wydajności, zrealizowanego w poszanowaniu środowiska i przy oszczędności energii.

Wszechstronny zrównoważony rozwój 

Cała oferta Papernet oparta jest na zasadzie utrzymania równowagi ekonomicznej, społecznej i środowiskowej. W dłuższej perspektywie czasu to jedyny sposób zapewniający realizację celów wszystkich podmiotów bezpośrednio i pośrednio zaangażowanych w działalność firmy.

Papernet zawsze działa z zachowaniem odpowiedzialnej etyki biznesowej i produkcyjnej. Ich działania oparte są na rozwoju poprzez ciągłe doskonalenie swoich procesów.

Takie podejście pozwala marce Papernet być wzorem w swojej branży.

Innowacyjne technologie wprowadzone przez Papernet:

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl