Wynajem ozonatora w Białymstoku

Oferujemy wynajem ozonatora dla osób prywatnych oraz firm z Białegostoku i jego okolic. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem o wysokiej wydajności, dzięki któremu można sprzątnąć powierzchnie biurowe, magazyny, placówki medyczne, a także wnętrza samochodów. Pomieszczenie, które zostało poddane ozonowaniu, jest wolne od chemii, dlatego po krótkim wywietrzeniu może być znowu używane i jest w pełni bezpieczne dla przebywającym w nim osób. Proponujemy możliwość odbioru osobistego bądź dowozu ozonatora pod wskazany przez Klienta adres. Nieodpłatnie prowadzimy krótkie szkolenie z obsługi urządzenia.

Wypożyczalnia generatorów ozonu

Prowadzimy wypożyczalnię generatorów ozonu, które wynajmujemy firmom i osobom prywatnym. Generator ozonu to urządzenie, które produkuje, a następnie rozpyla ozon, który wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami, utleniając je. W ten sposób zamienia je w mniej szkodliwe cząsteczki. Urządzenie rozpyla ozon przy pomocy wbudowanego wentylatora. Oczyszczanie i dezynfekcja przy pomocy generatora ozonu jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Dzięki gazowej formule zapewnia dokładną dezynfekcję pomieszczeń i przedmiotów.

Zalety ozonowania

Ozon to utleniacz charakteryzujący się właściwościami grzybobójczymi, wirusobójczymi i bakteriobójczymi. Usuwa liczne patogeny, roztocza, pleśnie i alergeny, a ponadto przenika do powierzchni porowatych. Jest ekologicznym środkiem czystości znacznie silniejszym od chloru. Korzystając z niego, można pozbyć się prawie wszystkich nieprzyjemnych zapachów, m.in. potu, dymu papierosowego, spalenizny, stęchlizny oraz zapachów ropopochodnych. Jego największą zaletą jest to, że nie maskuje zapachów, a usuwa je oraz, że wystarczy odczekać jedynie 30 minut, aby móc bezpiecznie korzystać z przestrzeni po czyszczeniu.

usługi

SPRZĄTAJĄCE

DEZYNFEKCJA

i OZONOWANIE

kompleksowe

DORADZTWO

DOSTAWA

i MONTAŻ