Dezynfekcja i ozonowanie

Wynajem ozonatora w Białymstoku

Oferujemy wynajem ozonatora dla osób prywatnych oraz firm z Białegostoku i jego okolic. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem o wysokiej wydajności, dzięki któremu można sprzątnąć powierzchnie biurowe, magazyny, placówki medyczne, a także wnętrza samochodów. Pomieszczenie, które zostało poddane ozonowaniu, jest wolne od chemii.

Po krótkim wywietrzeniu może być znowu używane i jest w pełni bezpieczne dla przebywającym w nim osób. Proponujemy możliwość odbioru osobistego bądź dowozu ozonatora pod wskazany przez Klienta adres. Nieodpłatnie prowadzimy krótkie szkolenie z obsługi urządzenia.

Wypożyczalnia generatorów ozonu

Firmy sprzątające podczas realizacji zleceń korzystają z profesjonalnej chemii i środków, dlatego, jeżeli zależy Państwu na sprawnym i dokładnym wyczyszczeniu mieszkania, budynku czy lokalu, to warto zdecydować się na ich usługi. Osobom, które chcą wykonać dezynfekcję pomieszczenia, oferujemy wynajem ozonatora. Profesjonalną dezynfekcję może też przeprowadzić firma sprzątająca. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane dowolnego rodzaju usługami sprzątającymi. Każde zlecenie realizowane będzie przez naszych podwykonawców w indywidualny sposób, ściśle pod kątem potrzeb Klienta.

Naszą ofertę usług uzupełniają

Zalety ozonowania

Ozon to utleniacz charakteryzujący się właściwościami grzybobójczymi, wirusobójczymi i bakteriobójczymi. Usuwa liczne patogeny, roztocza, pleśnie i alergeny, a ponadto przenika do powierzchni porowatych. Jest ekologicznym środkiem czystości znacznie silniejszym od chloru. Korzystając z niego, można pozbyć się prawie wszystkich nieprzyjemnych zapachów, m.in. potu, dymu papierosowego, spalenizny, stęchlizny oraz zapachów ropopochodnych. Jego największą zaletą jest to, że nie maskuje zapachów, a usuwa je oraz, że wystarczy odczekać jedynie 30 minut, aby móc bezpiecznie korzystać z przestrzeni po czyszczeniu.

Dlaczego my?

0 +
lat doświadczenia
0 +
produktów
0 +
zadowolonych klientów
0 +
obsłużonych miast

Warto przeczytać

©2023 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl