Płyny uniwersalne – środki czystości dobre do wszystkiego?

środki czystości

Płyn do czyszczenia fug, podłóg i szyb często można zastąpić jednym produktem. Uniwersalne środki częstości pomagają w ograniczeniu wydatków na produkty do sprzątania i są wygodne w użyciu. Są przeznaczone do sprzątania powierzchni zmywalnych, mebli, pielęgnacji podłóg, a także do odtłuszczania posadzek. Można spotkać je w zakładach pracy, w budynkach użyteczności publicznej, a także w hotelach i restauracjach. Są przydatne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. na dworcach, lotniskach i w urzędach. Warto mieć je także w domu, ponieważ skutecznie pomagają pozbyć się zabrudzeń ze szkła, tworzyw sztucznych, czy z marmuru.

Jakie wybrać uniwersalne środki czystości?

Skuteczne środki czystości do różnych powierzchni oferuje np. firma Forlux. Producent przygotował szeroki asortyment płynów, które poradzą sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. W ofercie ma np. uniwersalny płyn myjący przeznaczony do codziennego mycia powierzchni wodoodpornych. Można czyścić nim podłogi, szafki, parapety oraz urządzenia kuchenne. Do silne zabrudzonych powierzchni producent proponuje Forlux Lemon PC 110. W ofercie ma też płyn do czyszczenia fug.

Jakie produkty do czyszczenia oferuje firma Dolphin?

Dolphin to kolejny ceniony producent uniwersalnych środków czystości. Sprzedaje m.in. produkt Dolphin D320 Universal Clean − uniwersalny płyn do mycia i pielęgnacji mebli oraz powierzchni zmywalnych. Warto zwrócić też uwagę na preparat Dolphin Office Aroma. Jest to koncentrat, który można stosować w pomieszczeniach o wysokim standardzie. Szybko odparowuje i pozostawia przyjemny zapach. Firma sprzedaje też koncentrat do odtłuszczania powierzchni, który stosowany jest w gastronomii i w różnych gałęziach przemysłu. W asortymencie znajduje się też Dolphin Strong Cleaner − płyn do usuwania trudnych zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie. Świetnie radzi sobie z pozostałościami tuszu, gumy i kleju.

Warto przeczytać

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl