Zastosowania papieru ekologicznego Bio Tech marki Papernet

toaletowy papier ekologiczny

Stosowanie w toaletach papieru ekologicznego wpływa pozytywnie nie tylko na środowisko naturalne, ale też na działanie instalacji sanitarnych, a nawet na zdrowie człowieka. Propozycją tego typu produktu jest aktywny papier Bio Tech od marki Papernet, który skutecznie oczyszcza rury i eliminuje patogenne bakterie występujące w łazience. Papier toaletowy Bio Tech otrzymał od firmy Pupls&Poper wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnego produktu roku. Produkty z linii Bio Tech są wykonane w 100% z celulozy pochodzącej z kontrolowanych źródeł i otrzymały certyfikat EU Label.

Jakie są zalety technologii Bio Tech?

Papier produkowany w technologii Bio Tech chroni środowisko naturalne, redukuje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza ryzyko wystąpienia zatorów. Dzięki swoim właściwościom obniża koszty konserwacji i napraw instalacji sanitarnych oraz wspomaga czyszczenie rur. Zawiera on przetrwalniki bakterii, które pod wpływem kontaktu z wodą uwalniają enzymy rozkładające m.in. tłuszcze, skrobie, cukry, włókna roślinne i inne substancje organiczne. Dzięki temu, ograniczone zostaje namnażanie szkodliwych dla człowieka bakterii, takich jak m.in. gronkowiec złocisty, Legionella i Salmonella. Papier zapewnia też głębokie oczyszczenie oraz odkamienienie instalacji. Artykuły z serii Bio Tech zostały przetestowane dermatologicznie i są w pełni bezpieczne dla człowieka.

Gdzie zaleca się stosowanie papieru ekologicznego Bio Tech?

Papier ekologiczny Bio Tech warto stosować w miejscach, w których instalacje sanitarne są narażone na duże obciążenie i występuje tam wysokie ryzyko zapchania rur. Są to m.in. obiekty użyteczności publicznej, dworce, galerie handlowe oraz szpitale i szkoły. Papier Bio Tech jest polecany również wszystkim Klientom, którzy przykładają na co dzień dużą wagę do dbałości o środowisko naturalne. Dzięki swoim właściwościom, miękkości i wysokiej jakości, może być wykorzystywany w klinikach medycznych, eleganckich hotelach, gabinetach dentystycznych oraz gabinetach medycyny estetyczny. Polecany jest także do camperów, oczyszczalnie przydomowych oraz starych, wąskich instalacji sanitarnych.

Warto przeczytać

©2024 Dafi Papier. Realizacja: artdot.pl